O nas

O nas

Poznaj Centrum Medyczne MyDoctor

Centrum Medyczne MyDoctor rozpoczęło działalność w 2014 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokospecjalistyczne usługi medyczne w centralnej części miasta Krakowa.

Lokalizacja przy ul. Dietla 80 (skrzyżowaniu ulic: Dietla i Starowiślnej), oraz bliskość przystanków linii tramwajowych oraz autobusowych, to dodatkowe atuty, dzięki którym z dnia na dzień zdobywamy coraz więcej zadowolonych Pacjentów.

Misją Centrum Medycznego MyDoctor jest świadczenie usług medycznych dla Pacjentów w sposób profesjonalny i kompleksowy, w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną.

W codziennej pracy kierujemy się mottem:

Zaufanie oraz partnerska więź, między Pacjentem a lekarzem jest podstawą skutecznego leczenia.
Centrum Medyczne MyDoctor

Dlaczego warto wybrać Centrum Medyczne MyDoctor?

Profesjonalna kadra medyczna

W Centrum Medycznym MyDoctor Pacjentami opiekuje się doświadczony zespół lekarzy. Nasi Pacjenci mogą skorzystać z porady lekarzy pracujących w naszym Centrum lub w placówkach współpracujących, którzy reprezentują wszystkie specjalności.

Nowoczesna aparatura medyczna

W naszej placówce Pacjenci mają dostęp do pełnego zakresu usług: USG, EKG czy RTG (w placówkach partnerskich). Centrum Medyczne MyDoctor jako jedyne w kraju oferuje leczenie stomatologiczne przy użyciu mikroskopu operacyjnego w ramach pakietów medycznych.

Kompleksowość usług

Centrum Medyczne MyDoctor zapewnia Pacjentom indywidualnym dostęp do kompleksowej opieki medycznej, która obejmuje: pakiety medyczne dostosowywane do indywidualnych potrzeb, liczne programy profilaktyczne i prozdrowotne, wizyty domowe.

Nowatorskie rozwiązania w organizacji opieki medycznej:

- umawianie wizyt online,
- SMS-owe przypominanie o terminach badań i konsultacji,
- posiadacze Kart Pacjenta mogą korzystać na uprzywilejowanych warunkach z opieki w naszym Centrum, oraz z usług renomowanych firm z nami współpracujących, oferujących usługi związane ze zdrowym stylem życia.

ul. Dietla 80

31-073, Kraków
Kontakt telefoniczny

Pon. - Pt.: 08:00 - 20:00

Sob.: 08:00 - 13:00