Kosmetolog

Zabiegi kosmetologiczne

Specjalista

Kosmetolog Monika Mozdyniewicz

Godziny przyjęć

Poniedziałek 12:00 - 20:00
Wtorek 14:00 - 19:00
Środa 9:00 - 13:00
Czwartek 14:00 - 20:00

Cena wizyty

wg. cennika

W czym pomoże Ci kosmetolog?

Kosmetolog  zajmuje się m.in. pielęgnacją skóry, wykonywaniem zabiegów kosmetycznych, takich jak oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja, mezoterapia, oraz różnymi technikami poprawy urody, w tym makijażem permanentnym czy zabiegami mającymi przygotować skórę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

W naszej placówce kosmetolog wykonuje następujące zabiegi :

Oczyszczanie wodorowe twarzy to jeden z najlepszych sposobów na oczyszczanie skóry z niedoskonałości. Zabieg jest połączeniem efektywnych zabiegów anty-aging z odżywieniem, dotlenieniem, rewitalizacją i oczyszczeniem skóry.

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy polega na wprowadzeniu pod skórę cząsteczek wodoru za pomocą strumienia wody o podwyższonym ciśnieniu. Powoduje to udrożnienie kanałów skórnych, tzw. zjawisko elektroporacji.

Wodór, jako jeden z najmniejszych pierwiastków, może przenikać do najgłębszych warstw naskórka. Dzięki temu możliwe jest neutralizowanie wolnych rodników, które są szkodliwe dla skóry i przyspieszają jej proces starzenia się. Zabieg może być przeprowadzany praktycznie u każdego, nawet u osób z cerą wrażliwą.

Peeling chemiczny to produkt, którego zastosowanie w gabinecie kosmetycznym ma na celu złuszczenie warstwy rogowej naskórka i pobudzenie głębszych warstw skory do regeneracji i przebudowy. Na to jak intensywnie i głęboko będzie działał peeling chemiczny wpływa moc kwasu (pKa), jego stężenie, pH, czas aplikacji na skórze oraz liczba warstw kwasu położona na skórę. Na to jak intensywnie będzie działał peeling chemiczny ma również stan naszej skóry.

Mezoterapia polega na podaniu substancji czynnych ,w zależności od potrzeb mogą to być: witaminy, kwas hialuronowy, aminokwasy, krzemionka organiczna, sole mineralne , bezpośrednio w skórę za pomocą igły (mezoterapia igłowa) lub metodą elektroporacji (mezoterapia bezigłowa).

Laseroterapia to metoda pielęgnacji skóry, polegająca na naświetlaniu ciała pacjenta promieniami lasera. Podczas zabiegu energia lasera jest pochłaniana przez skórę i wnika na daną głębokość, stymulując niżej położone tkanki.